Kopš 1999.gada, kad tika dibināts uzņēmums, SIA „STILLS” nodarbojas ar kvalitatīvu žāvētu zāģmateriālu ražošanu un tirdzniecību galvenokārt mūsu lielāko patērētāju – galdniecību vajadzībām, kā arī individuāliem klientiem no visas Latvijas un ārvalstīm.

SIA „STILLS” nodrošina pilnu ražošanas ciklu – no zāģbaļķu iepirkšanas līdz pat gatavas produkcijas ražošanai.
Uzņēmuma darbības iesākumā mūsu klientiem tika piedāvāts iegādāties žāvētus, neapzāģētus ozola un oša dēļus (zāģmateriālus). Ar laiku palielinot ražošanas jaudu, sortiments tika papildināts ar tādām koku sugām kā priede, bērzs, melnalksnis, liepa, kļava un goba.

Uzņēmuma pastāvēšanas laikā pakāpeniski ticis kāpināts gan saražotās produkcijas apjoms, gan arī kvalitāte, žāvējot un tirgojot dažādas koku sugas dažādu izstrādājumu nodrošināšanai galdniecībām pārsvarā vietējā tirgus vajadzībām.

Laika gaitā nonākot pie secinājuma, ka pieprasījums pēc kvalitatīvam, specifiskām līmētām plātnēm, galdu virsmām un trepju sagatavēm pieaug, uzņēmums palielināja līmēto plātņu ražošanas apjomus un turpmāk paplašināja savu produkcijas sortimentu, ļaujot klientiem iegādāties kvalitatīvas ozola un oša līmētās plātnes savās tirdzniecības vietās gan mēbeļu ražotājiem, gan vietējiem amatniekiem.

Līmētās plātnes tiek izmantotas kā sagataves dažādu mēbeļu ražošanā. Turklāt šīs sagataves tiek eksportētas arī uz dažādām Eiropas un Skandināvijas valstīm, kur klienti tās ir novērtējuši ļoti labi, izsakot vislabākās atsauksmes, tādejādi mutiski veicinot mūsu produkcijas noietu. Tā mums ir vislabākā reklāma!

 

 

Kopš 2006.gada veiksmīgi sadarbojamies ar Rīgas amatniecības vidusskolu, kas mūsu produkciju ir atzinusi par kvalitatīvu, jo jau 10 gadus piedaloties izsludinātā  iepirkuma konkursā to piegādājam skolai, lai tā varētu nodrošināt savu mācekļu izglītošanas procesu darbā ar kokmateriāliem dažādu mēbeļu, kokgriezumu un citu izstrādājumu izgatavošanai.

2012.gadā, sagaidot labvēlīgus nosacījumus finansējuma piešķiršanai Kurzemes reģionam un izvēloties sev atbilstošu programmu, SIA „STILLS” uzrakstīja Eiropas Savienības prasībām atbilstošu projektu tādejādi piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu jauna ražošanas angāra būvniecībai. Projekts veiksmīgi tika realizēts, un 2014.gadā angārs tika nodots ekspluatācijā, kas ļāva kāpināt ražošanas jaudu, kā arī uzlabot darba apstākļus strādniekiem, tādejādi veicinot darba ražīgumu un uzlabojot produkcijas kvalitāti.

SIA”STILLS” saražoto produkciju var redzēt Latvijā plaši pazīstamos lielveikalu plauktos kā veikala iekārtojumu, tā arī veikalu interjerā kā atsevišķas dizaina detaļas.

Uz doto brīdi uzņēmums iepērk „A” klases priedes, bērza, melnalkšņa, liepas zāģbaļķus un dažādas kvalitātes ozola un oša zāģbaļķus no mežizstrādes uzņēmumiem un privātpersonām.

Stills-42

Artis Sūniņš
Valdes loceklis

 

Mūsu moto: radošs, inovatīvs, daudzpusējs, intensīvs darbs un kvalitāte. Tāpēc attieksme pret klientiem un piegādātājiem vienmēr ir profesionāla, individuāla, atklāta un tieša.